O nás 

O společnosti

Aliaves je moderní akciová společnost působící na českém trhu od roku 2009. Naší hlavní činností jsou vzdělávací a poradenské služby ve všech oblastech komunikace s veřejnou správou. Díky úzké spolupráci našich konzultantů s ústředními orgány státu a profesionální znalosti požadavků obcí a měst jsme schopni zajistit perfektní koordinaci mezi ústřední státní správou a samosprávou. Známe podrobně požadavky a možnosti většiny měst a obcí v Čechách a na Moravě a dokážeme na ně adekvátně reagovat.

 

Poslání

Posláním společnosti Aliaves je dlouhodobá snaha o předávání postupů a vědomostí zaměstnancům veřejné správy a prostřednictvím přednášek, seminářů a odborných školení dlouhodobě zajišťovat informovanost o aktuální domácí legislativě a legislativě Evropské unie.

 

Vize

Naší vizí je stát se vyhledávaným poradcem a spolehlivým dodavatelem kvalitních informačních, poradenských a vzdělávacích služeb pro pracovníky veřejné správy, ať už na úrovni státu či měst a obcí. Zároveň bychom rádi vystupovali jako organizace s know-how z oblasti rozvoje a modernizace veřejné správy, převážně ve vztahu k nové legislativě EU.