Rétorika a umění prezentace s Alešem Zbořilem

termínmístolektorcena
27.8. | 9:00Praha - Budova ČSVTS, Novotného lávka 5, Praha 1Mgr. Aleš Zbořil
2990 CZK
bez DPH
šipka

více informací
Číslo akreditovaného kurzu:Neakreditováno
Variabilní symbol (číslo kurzu):1930200056
Termín:od 27.8.2019 9:00 do 27.8.2019 15:00
Místo:Praha - Budova ČSVTS, Novotného lávka 5, Praha 1
Popis:

Do naší nabídky seminářů z oblasti měkkých dovedností si dovolujeme zařadit kurz s Alešem Zbořilem, kterého znáte jako moderátora legendárního pořadu České televize AZ-kvíz. Tento zábavný pořad moderuje již 22. rokem. Aleš Zbořil dříve působil také jako rozhlasový moderátor, nyní se věnuje moderování, dabérské činnosti, režírování, ale i lektorské a koučovací praxi. Věnuje se lektorské činnosti primárně z oblasti komunikačních a prezentačních dovedností a po mnohaletých zkušenostech nejen v ČT, ale i po zkušenostech s moderováním různých společenských akcí dokáže výborně analyzovat potřeby jednotlivých posluchačů. Jeho vedením prošli na kurzu jak manažeři velkých firem, tak i politici. Seminář je však určen primárně pro ty, kteří jsou si svým projevem nejistí a chtějí se v tomto „umění“ rétorických a prezentačních dovedností zlepšit např. starostové, primátoři, pracovníci PR firem, jednatelé firem, lektoři, zaměstnanci na vedoucích postech, tiskoví mluvčí, ale i ti, kteří potřebují komunikovat před veřejností a nevědí jak na to….

V rámci semináře bude probrána problematika verbální i neverbální komunikace, lektor Vám pomůže s analýzou posluchačů a poradí Vám, jak nastavit obsah své prezentace, jak zvládnout trému před vystoupením, ale i jak komunikovat s posluchači, které Vaše prezentace nezajímá a jak je správně zaujmout.

 

V rámci semináře bude podrobně vysvětleno zejména následující:

  • Prvky verbální a neverbální komunikace ovlivňující prezentaci.
  • Analýza posluchačů.
  • Nastavení vhodného obsahu řečnického vystoupení.
  • Jakudělat efektivní prezentaci, práce s technikou a pomůckami.
  • Metody zvládání trémy.
  • Kladení otázek.
  • Udržení pozornosti.
  • Komunikace s problémovými posluchači.
Lektoři:Mgr. Aleš Zbořil - moderátor, herec, režisér, lektor, kouč a metodik seminářů především o komunikaci. Specialista na individuální i týmové rozvojové programy v oblasti soft skills.
Program:

9:00-15:00

Konrétní časový harmonogram Vám bude sdělen na místě.

Forma výuky:Prezenční
Uzávěrka:20.8.2019
Kontakt:

e-mail: prihlaska@aliaves.cz
tel: + 420 222 511 152

Cena:2990 CZK bez DPHšipka