Jak o sebe pečovat v životě a práci /WORKSHOP vč. praktické diagnostiky psychofyzické kondice

termínmístolektorcena
17.7. | 9:00Praha - bude upřesněno po uzávěrce přihlášek (vždy se snažíme zajistit prostory v centru Prahy nebo dobře dostupné MHD)PhDr. Ing. Vratislav Pokorný MBA
Mgr. Pavel Sládek
2590 CZK
bez DPH
šipka

více informací
Číslo akreditovaného kurzu:neakreditováno
Variabilní symbol (číslo kurzu):1830200053
Termín:od 17.7.2018 9:00 do 17.7.2018 15:00
Místo:Praha - bude upřesněno po uzávěrce přihlášek (vždy se snažíme zajistit prostory v centru Prahy nebo dobře dostupné MHD)
Popis:

Do naší nabídky kurzů NOVĚ zařazujeme WORKSHOP s tématem „JAK O SEBE PEČOVAT V ŽIVOTĚ A PRÁCI – diagnostika psychofyzické kondice“.

 

Proč naše myšlenky ovlivňují to, jak se cítíme?“

„Proč bych měl o sebe raději pečovat, než se neustále rozvíjet a dosahovat cílů?“

„Jak využít těchto znalostí pro zlepšení mentálního zdraví a profesní intuice?

 

Abychom v zaměstnání podávali dobré výkony, potřebujeme se cítit dobře nejen v práci, ale i doma a to nemusíme vykonávat náročné zaměstnání. Soulad pracovního a osobního života by měl jít ruku v ruce tak, abychom se cítili dobře jak fyzicky, tak i po stránce mentální. Naučte se techniky, kterými tento soulad můžete řídit nebo částečně ovlivnit.

Přijďte se seznámit s možnostmi objektivní moderní diagnostiky stavu Vaší mentální i fyzické kondice, nejen pro pracovní výkon a i s efektivními metodami jejího zdokonalování, kterými Vás provedou odborníci, kteří se této problematice věnují na odborné praktické úrovni.

 

Cíl semináře:

Cílem semináře je seznámit se s vybranými možnostmi moderní objektivní diagnostiky své psychofyzické kondice a s efektivními metodami jejího ovlivňování a kultivace.

 

Obsah:

  1. Co je to osobní, mentální a psychofyzická kondice.
  2. Praktická ukázka diagnostiky pomocí moderních technologií a variability tepové frekvence.
  3. Tři pragmatické oblasti péče o sebe, tělo a mysl.
  4. Řízená relaxace a praktické využití znalostí o své aktuální srdeční koherenci
  5. Reflexe – jak vědomě používat tyto vlastnosti v osobním a profesním životě.
  6. Diskuse – sdílení zkušeností.

 

Kurz je primárně určen pro pracovníky, kteří vykonávají stresující či fyzicky náročnou práci ať jsou to policisté, hasiči, top manažeři, sociální pracovníci, pečovatelé, ale i pro další zájemce o tuto problematiku.

Nestrachujte se přihlásit na něco, co neznáte a přijďte si rozšířit Vaše obzory, načerpat nové zkušenosti a dozvědět se o sobě věci, které Vám mohou pomoci a které jste o sobě třeba ani nevěděli.

 

Lektoři:PhDr. Ing. Vratislav Pokorný MBA - lektor je psycholog a mentální trenér, vyučuje humanitní vědy na Newton College. Zabývá se osobním, mentálním a psychofyzickým tréninkem. Působil na Vojenské akademii a Univerzitě obrany v přípravě specialistů a jako hlavní psycholog Ministerstva obrany.
Mgr. Pavel Sládek - lektor a manažer. Zkoumá potenciál změněných stavů vědomí a transu v kontextu osobního a profesního rozvoje.
Program:

8:30 - 9:00 prezence účastníků
9:00 – 10:30 přednáška
10:30 – 11:00 přestávka
11:00 – 12:30 přednáška
12:30 – 13:00 přestávka
13:00 – 15:00 přednáška

Forma výuky:Prezenční
Uzávěrka:10.7.2018
Kontakt:

e-mail: prihlaska@aliaves.cz
tel: + 420 222 511 152

Cena:2590 CZK bez DPHšipka