Tvůj hlas, tvůj pomocník - rozšířený

termínmístolektorcena
6.4. | 9:00Emauzské opatství, Vyšehradská 320/49,128 00 Praha 2Mgr. Petra Bartošová
3990 CZK
bez DPH
šipka

více informací
Číslo akreditovaného kurzu:neakreditováno
Variabilní symbol (číslo kurzu):1830200015
Termín:od 6.4.2018 9:00 do 6.4.2018 13:30
Místo:Emauzské opatství, Vyšehradská 320/49,128 00 Praha 2
Popis:

Každý má svůj jedinečný hlas. A ten Vám může oddaně sloužit jako skvělý pomocník při sebeprezentaci. Bonusem je, že ho máte vždy „při ruce“.

A proč skvělý pomocník? Zkrátka proto, že umluvíte velkou skupinu lidí, budete mít zvučný a silný hlas bez namáhání krku. Budete působit autenticky, a ještě se při tom budete cítit naprosto přirozeně. Díky plnému hlasu se zlepší vaše pozice při vyjednávání, zaujmete ostatní a lidé vám budou s chutí a rádi naslouchat.

Cílem kurzu je usadit svůj hlas do těla a nést ho volně na dechu. Abychom to mohli aplikovat, potřebujeme k tomu vědět, jaké hlavní „nástroje“ ho ovlivňují. Mezi ně patří postoj těla, dech, čelist, bránice a centrum těla. Dozvíte se o nich, jak fungují, co ovlivňují a jak spolupracují. Naučíte se, jak pracovat s tělem a dechem, tak, aby zaznělo plně to, co chcete sdělit. Kurz je kombinací teoretických informací a praktického cvičení. Neboť díky tělesnému prožitku můžeme teoretické znalosti aplikovat do praxe. Lektorka dá prostor každému účastníkovi na to, aby si cvičení vyzkoušel tak, jak by se měla provádět. Z tohoto důvodu je maximální kapacita kurzu stanovena na 10 lidí.

 

Obsah:

  • Teoretická část - 5 hlavních nástrojů pro práci s hlasem (jak fungují, co ovlivňují a jak spolupracují)
  • Praktická část – cvičení, která podpoří tyto hlavní nástroje.

 

Reference od účastníků:

Naučil jsem se lépe pracovat se svým hlasem. Silnou stránkou tohoto kurzu je lektorka a její praktická cvičení a jsem nadšen. Domlouvali jsme se na pokračování kurzu.“ Jindřich Lát – velitel pořádkové služby MP Karlovy Vary.

 

Získala jsem jistotu ve svém projevu a naučila jsem se ovládání hlasu.“ JUDr. Jana Štěpánková – advokátka.

 

Musím říci, že jsem byl nadmíru spokojen a rád bych pokračoval v kurzu obdobného ražení. Kurz mi přinesl výrazné psychické uvolnění, které se již projevilo v mojí komunikaci.“ Ing. Bohumír Myslín – ředitel odštěpného závodu VTÚPV. „Vřele doporučuji. Tento typ kurzu je pro lidi, kteří "chtějí" a bylo úžasné sledovat, jak se lektorce podařilo uvolnit a nabudit účastníky ze zcela odlišných profesí. Krátká teoretická část vhodně doplnila navazující praktická cvičení. Pokud na sobě chcete něco změnit, v tomto případě pracovat se svým hlasem jako úžasným nástrojem, pak byste měli začít právě zde.“ Marcel Vlasák – velitel MP Karlovy.

 

Vracím se k netradičnímu kurzu Tvůj hlas, tvůj pomocník s tím, že jej nyní osobně doporučuji lidem kolem sebe. Nechal ve mně příjemný pocit, a hlavně jsem si z něho odnesl pár zásadních "objevů", která se mně osobně velmi hodí. Dokonce jsem na sobě už některá doporučení vyzkoušel hned o víkendu, kdy jsem promlouval k zaplněnému sálu s malými fotbalisty bez mikrofonu a uměl jsem v sobě při "odemknutí" kolen najít o něco více klidu pro svůj přednes. Paní Mgr. Petra Bartošová nám ze svého umění a znalostí předala ve vymezeném čase pár základních rad, které jsou pro moje osobní účely veřejného projevu dostačující a děkuji za ně. Na rozdíl od jiných školení přinese toto netradiční zcela určitě každému účastníku dlouhodobý osobní užitek, který si bude pamatovat.“ Ing. Alois Kittl – místostarosta města Rumburk. „Během dopoledne na kurzu Tvůj hlas, tvůj pomocník jsem se cítila moc dobře. Nejen, že jsem si odnesla rady, jak si uvolnit hlas při trémě veřejného vystupování, ale naučila se i jak svůj hlas udělat jasnější, klidnější, důraznější. A ještě jsme se při hlasových cvičeních pobavili. Paní Mgr. Petře Bartošové děkuji, vkládá do školení svoji nemalou energii.“ Kateřina Škarková – ředitelka odboru veřejných zakázek a právních služeb.

Lektoři:Mgr. Petra Bartošová - Mgr. Petra Bartošová vystudovala fonetiku a logopedii, působí jako dlouholetý hlasový poradce v Národním divadle a jako pedagog hlasové výchovy na VOŠ herecké. Lektorka hlasu v těle a mysli.
Program:

8:30 - 9:00 prezence účastníků
9:00 – 10:00 přednáška
10:00 – 10:15 přestávka
10:15 – 11:45 praktické cvičení
11:45 - 12:00 přestávka
12:00 – 13:30 praktické cvičení

Forma výuky:Prezenční
Uzávěrka:30.3.2018
Kontakt:

e-mail: prihlaska@aliaves.cz
tel: + 420 222 511 152

Cena:3990 CZK bez DPHšipka