Kariéra

Naše společnost je moderní a dynamicky se rozvíjející vzdělávací společnost, která ve svém kolektivu uvítá nové kolegy/kolegyně.

1. Výběrové řízení na pracovní pozici „specialista/ka tvorby vzdělávacích akcí

Náplň pracovní pozice

  • příprava seminářů - vzdělávacích akcí z různých oblastí - především v oblasti práva nebo měkkých dovedností
  • komunikace s lektory vzdělávacích akcí
  • příprava a zpracování odborného obsahu vzdělávací akce a související administrativa
  • příprava marketingových podkladů

Místo výkonu práce: Aliaves s.r.o., Vyšehradská 320/49, Praha 2

Nabídka zaměstnavatele

  • práce v české zavedené, perspektivní společnosti poskytující služby v oblasti vzdělávání, personální strategie a managementu jak pro veřejnou správu, tak i pro komerční sféru
  • různorodost práce s možností seberealizace
  • příležitost pro další profesní růst a vzdělávání

Požadavky zaměstnavatele

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • výborná znalost práce s PC
  • pečlivost a preciznost, samostatnost, spolehlivost, důslednost, diskrétnost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce
  • příjemné vystupování

Mzdové podmínky od 20 000 Kč měsíčně, možnost cílových odměn

Předpokládaný termín nástupu dle dohody

Způsob podání přihlášky: Profesní životopis zaslat e-mailem na adresu: reditel@aliaves.cz

2. Výběrové řízení na pracovní pozici „referenta / referentky organizace vzdělávání“

  • zodpovědnost za  přijímání a vyřizování přihlášek na vzdělávací akci,
  • komunikování s přihlášenými účastníky, lektory, moderátory, hosteskami a dalšími osobami 
  • zajišťování vzdělávacích prostor 
  • plánování organizačního zajištění vzdělávacích akcí 
  • administrativní i materiální zajištění organizace na akci 
  • zpracování návrhů kalkulace ekonomiky a efektivity připravované akce a vyhodnocování plnění ekonomiky a efektivity akce 
  • aktualizování informací o vzdělávání na webu společnosti 
  • kontrolování a potvrzení správnosti účetních dokladů 
  • zajišťování nákupů občerstvení pro semináře 
  • vystavování faktur v programu, jejich rozesílání, kontrolování dodržování splatnosti a v případě vzniku pohledávek jejich vymáhání

Místo výkonu práce: Aliaves s.r.o., Vyšehradská 320/49, Praha 2

  • práce v české zavedené, perspektivní společnosti poskytující služby v oblasti vzdělávání, personální strategie a managementu jak pro veřejnou správu, tak i pro komerční sféru 
  • různorodost práce s možností seberealizace 

  • středoškolské vzdělání 
  • výborná znalost práce s PC 
  • pečlivost a preciznost, samostatnost, spolehlivost, důslednost, diskrétnost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce 

Mzdové podmínky od 20 000 Kč měsíčně